• 1

ایستگاهی برای تازه شدن با طعم ایرانی - اروپایی

فرش استیشن یک رستوران فرنگی ست که با الهام گرفتن از رستوران  ساخته شده . تراس جذاب و سرویس دهی خوب از مزیتهای این رستوران بود . کارفرما از ما میخواست که از طریق ارتباط خلاق با مخاطبان تصویر خلاقی از برند رو در رسانه های اجتماعی به نمایش بگذاریم و برتری این برند نسبت به تمام رقبا رو در بازار محلی فاحش تربه نمایش  به نمایش بگذاریم .

تصمیم گرفتیم با به نمایش گذاشت حس خوب دور هم بودن با استفاده از تصوایر کراگردانی شده و لحظه ای از مشتریان وفادار این رستوران حس خوبی که در رستوران جریان داره رو به تصویر بکشیم .

برای افزایش دنبال کنندگان پیج سعی کردیم با استفاده از بازنشر محتواهای پیج در رسانه های محلی و ایجاد گیفیکیشن برای دعوت کردن مخاطبین فعلی از دوستانشون در پیج فرش استیشن مخاطبین پیج رو افزایش بدیم

همچنین با در طراحی یونیفرم بصری پیج سعی کردیم رنگ ها و تم اصلی پیج تداعی کنده محیط رستوران باشد تا چشم مخاطبان با محیط رستوران اشنا بشهرفته رفته پیج فرش استیشن تبدیل به یک نمونه مثال زدنی در بین رستوران ها و کافه ها شد و باعث شد که رستوران های زیادی برای تولید محتوا از آن الهام بگیرند . افزایش فروش وسط هفته ها و افزایش فروش ایتم های عصرانه از جمله نتایجی بود که مشتری ما در فضای افلاین ان ها را لمس کرد.