• 1

تجربه خانوادگی چند نسل در قنادی

نیوشا یک بیزنس خانوادگی و یکی از قدیمی ترین برند های گز و شیرینی در ایران است که قدمت این شغل خانوادگی به بیش از صد سال پیش برمیگرده .

به نمایش گذاشتن قدمت و اصالت در کنار مدرنیته و در عین حال حفظ هویت مجلل برند چیزی بود که مدیران نیوشا از ما میخواستند .

تصمیم بر آن شد که با استفاده از روایت گری و با وام گرفتن از المان های برخاسته از فرهنگ سنتی شرقی حضور چندین ساله این برند در بخش های مهم  شادی ها و تلخی های زندگی مردم را با سبک جدیدی روایت کنیم .

همچنین روایت کردن داستان هایی از خاطرات قدیمی و پیشینه خانوادگی برای مردم احتمالا جذاب وشنیدنی خواهد بود و به افزایش اعتبار اجاعی برند کمک فراوانی میکند.

به دلیل حضور یکی از شعب نیوشا در هتل عباسی که به گفته ی سی ان ان زیباترین هتل خاورمیانه هست تصمیم گرفتیم با استفاده از این لوکیشن بعضی از عکاسی ها را انجام دهیم . همچنین منزل شخصی صاحب برند به دلیل فضای مجلل وسنتی خاص لوکیشن بسیار مناسبی برای عکاسی و فیلمبرداری ما بود

افزایش چشم گیر فروش در ماه شهریور ، شب یلدا ، ولنتاین ، شب عید و بقیه روزهای سال در نتیجه ی کمپین هایی که برای نیوشا برگزار کردیم از جمله نتایجی بود که باعث شد شیرینی نیوشا نرخ بازگشت سرمایه قابل توجهی را از طریق تبلیغات شبکه های اجتماعی بدست آورد .